Водолазки

Показано 1-15 з 21 товарів

 

     При замовленні, будь ласка, вказуйте стать дитини, так як товару на складі дуже багато в різних кольорах, на сайті представлені фотографії тільки моделей. По наявності всіх кольорів можемо проконсультувати по Viber.

    У дитячому гардеробі завжди повинен бути такий одяг, як дитячі водолазки і гольфи, оскільки вони дуже практичні для повсякденної носки. Дитячі гольфи  стануть незамінними на прогулянках, оскільки будуть захищати вашого малюка від негоди.

    Відмінним варіантом у холодну погоду стануть дитячі водолазки, які будуть комфортними, м’якими і теплими. В колекції інтернет-магазину «BabyArt» ви знайдете велике різноманіття водолазок і гольфів різних кольорів, оздоблень та тканин, з яких вони виготовлені.

    Купити дитячі водолазки і гольфи у нашому магазині швидко і легко.  Вже 16 років ми одні з самих великих постачальників дитячого одягу в Україні,  стараємось задовільнити смаки наших маленьких клієнтів та допомагаємо обрати батькам якісний, зручний, яскравий одяг для свого малюка.  В процесі виготовлення одягу викоритсовується тільки високоякісна сировина, яка відповідає усім санітарно-гігієнічним стандартам, не провокує алергію та подразнення шкіри, тому дітям у нашому одязі комфортно і легко.

     Метод доставки та спосіб оплати можна обговорити з менеджером нашого магазину Babyart.

Product added to wishlist