Білизна

Показано 1-15 з 21 товарів

   

     При замовленні, будь ласка,   вказуйте стать дитини, так як товару на складі дуже багато в різних кольорах, на сайті надані фотографії тільки моделей. По наявності всіх кольорів можемо проконсультувати по Viber.

     Якісна  дитяча білизна захищає шкіру дитини від бруду, вбирає вологу, захищає шкіру від механічних пошкоджень. Виконує дитяча нижня білизна і естетичні функції.  У кожному віці є бажання носити приємну білизну, яка м’яко огортає тіло і забезпечує комфорт. Дитяча нижня білизна, яка виготовлена з натуральних тканин дає без перешкод доступ повітрю до шкіри дитинищо не допускає при цьому виникнення попрілостей.

      Ми радимо батькамякі піклуються про комфорт дитини, придбати недорогу нижню білизну для дівчаток високої якостіяка виготовлена з натуральних матеріалів. Асортимент інтернет-магазину BabyArt представлений зручними трусиками, топами, майками для дівчатокякі гарно сидять на дитячій фігурці, не натирають і не обтискаютьт шкіру

   Купувати нижню білизну для дітей потрібно виключно за їх розміром, щоб білизна не була занадто вільною або тісною.  Симпатичні комплекти від BabyArt обов’язково сподобаються вашій донечці. Ми шиємо нижню білизну для дітей тільки з якісних матеріалів, які вироблені за всіма санітарно-гігієнічними нормами.

Product added to wishlist