Костюми, комплекти

Показано 1-15 з 80 товарів

   При замовленні, будь ласка, вказуйте стать дитини, так як товару на складі дуже багато  в різних кольорах, на сайті представлені фотографії тільки моделей. По наявності всіх кольорів можемо проконсультувати по Viber.

    Комфортні та довговічні спортивні костюми, як правило, стають улюбленим одягом у хлопчиків  та дівчаток, тому що у них можна стрибати, гратися в рухливі ігри.  В них можна легко і вільно пересуватися, одяг не стримує рухів . З цієї причини все частіше дитячі спортивні комплекти використовують не тільки  як одяг для фізкультурних занять, но і для щоденного носіння.

    Інтернет-магазин «Baby art» пропонує батькам купити трикотажні дитячі костюми у великому асортименті моделей, що призначені для використання в любий сезон, для занять на вулиці та в приміщенні для хлопчиків та дівчаток. Ми представили у своєму асортименті спортивні дитячі костюми для маленьких клієнтів любого віку з футером та без, виготовлені з різних матеріалів, які не призводять до алергічних реакцій, не натирають, не провокують шкірні подразнення.

    Вже 16 років  Babyart  виготовляє якісний одяг для дітей, який відрізняється високою зносостійкістю, комфортом та теплом. За цей період ми встигли завоювати любов багатьох мам і татусів, що зробило нас одним із самих великих виробників дитячого одягу в Україні. Ми раді, що батьки довіряють BabyArt одягати свою дитину, і завжди з радістю виправдовуємо їх надії.

Product added to wishlist