Блузи

Показано 1-13 з 13 товарів

    При замовленні, будь ласка,  вказуйте стать дитини, так як товару на складі дуже багато в  різних кольорах, на сайті представлені фотографії тільки моделей. По наявності усіх кольорів можемо проконсультувати по Viber.

     В гардеробі практично кожної дівчинки та хлопчика є дитячі блузи і сорочки, оскільки ці предмети одягу дуже практичні для того, щоб їх носити щодня. Ми радимо батькам підходити до вибору блуз та сорочок дуже прискіпливо.  Потрібно звертати увагу не тільки на якість виробів для дитини, но і на комфорт, оскільки одяг не повинен натирати або бути занадто вільним, не викликати шкірних подразнень і алергії. Повітря повинно легко проходити між тілом та одягом.  

     Саме такими позитивними якостями володіє дитячий одяг від інтернет-магазину «Baby art». Впродовж 16 років наш магазин торгує якісним дитячим одягом від трикотажної фабрики, яка виправдовує очікування батьків. В одязі бейбіарт маленьким клієнтам комфортно, затишно  і тепло. Ми намагаємось догодити і батькам і дітям, тому весь час поповнюємо свій асортимент яскравими новинками. Також в цьому розділі ви знайдете блузи для дівчаток і сорочки для хлопчиків з національним орнаментом.

    Купити товар, який сподобався на сайті Babyart  дуже просто, достатньо оформити замовлення. Отримати додаткову інформацію про товар та інформацію про способи оплати та доставки можна у нашого менеджера.

Product added to wishlist