*ОДЯГ ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ (0-12 МІС.)

Показано 1-3 з 3 товарів

 При замовленні, будь ласка,   вказуйте стать дитини, так як товару на складі багато в різних кольорах, на сайті представлені фотографії тільки моделей .По наявності всіх кольорів можемо надати констультацію по Viber.
   Новонароджені – особлива категорія дітей, які не тільки потребують постійного піклування і уваги,  але і великої кількості різноманітного одягу. Самий інтенсивний ріст малюка спостерігається як раз в перший рік життя, тому батьки постійно оновлюють гардероб своєї дитини. З оглядом на те, що  новонароджених переодягати потрібно частіше, аніж більш старших дітей, бажано кажну одиницю товару купувати в кількості декількох штук. Особливо це актуально у зимовий час, коли можуть виникнути проблеми із сушкою білизни.   Трикотажні вироби для дітей до 1 року відрізняються цілим рядом нюансів,  що пов'язано з фізичними та анатомічними особливостями новонароджених. 
        Якісний трикотаж для новонароджених – це речі, які:
виготовлені із натурального полотна, що не містить в собі штучних складових і є необхідним для попередження алергічних реакцій (наприклад, таких як пелюшковий дерматит) 
зручні –з огляду на те, що малюк мало рухається, одяг повинен максимально відповідати нормативним показникам ваги та росту,  не мати грубих швів, які викликають неспокій малюка.
практичні – їх можна одягати багато разів, від прання  вони не втрачають свого початкового вигляду;
приємні до тіла – любе торкання з ніжною шкірою малюка повинно сприйматися позитивно і бути таким ласкавим, як мамині руки;
не линяють, не вигорають – малюка приємно одягати в красиві речі, тому краще обирати якісні вироби, які після багатьох разів прання не втрачають своєї кольорової гамми.
Product added to wishlist