Піжами, халати

Показано 1-14 з 14 товарів

При замовленні, будь ласка, вказуйте стать дитини, так як товару на складі дуже багато в різних кольорах, на сайті представлені фотографії тільки моделей. По наявності усіх кольорів можемо проконсультувати по Viber.

Зручний спальній одяг для дівчат робить сон дитини міцним і спокійним, що дуже важливо для маленьких принцес у такому віці.  У цьому випадку і пробудження стане приємним, а новий день буде наповнений тільки позитивними эмоціями та  посмішками.

Піжами та халати для сну

    Великою популярністю серед малюків користуються піжами. І це не дивно. Такий спальний костюм складається з кофтинки чи футболки і штанців або шортиків, які є достатньо вільними і не обмежують рух дитини, що робить його максимально зручним для сну. У комфортній піжамці дівчатка можуть провести майже весь ранок, робити гігієнічні процедури, снідати та збиратися в садок. Звичайно, зручний дитячий нічний одяг так не хочеться знімати.

    Халат теж досить популярний серед юних модниць. М’який, ніжний, приємний на дотик – в ньому так комфортно під час сну, до того ж він є незамінним одягом після купання у ванній або після душу. Він також може стати незаменінним повсякденним одягом.

Поговоримо про тканину

    Дитячий нічний одяг повинен бути виготовлений з натуральних, приємних на дотик тканин, таких як махра, футер, інтерлок та інших, які захищають від холоду в зимовий час та не парять в літній.

    Махра є одною з самих популярних тканин, яку використовують для пошиття дитячих піжам і халатів.  М’яка і приємна для тіла, вона відмінно вбирає вологу та утримує тепло. Саме тому малюкам у махровому нічному одязі завжди приємно і комфортно. Серед переваг махри важливо виділити зносостікість, ця тканина не скочується, при пранні з неї не випадають ворсинки.

    Також дуже часто можна зустріти одяг для сну з футера. Як правило, його одягають саме в холодний час  року, так як ця тканина має відмінні теплоізолюючі якості. Також важливо відмітити її довговічність та практичність.     Ця тканина не втрачає колір під час прання, добре прасуєтся.

    Інтерлок також прекрасна тканина для виготовлення дитячих піжам і халатиків. Ця тканина відмінно вбирає вологу і захищає від холоду, легко стірається, сушиться та не мнеться під час ношення. До її переваг також потрібно віднести стійкість до зношування

    Необхідно відмітити ще одну особливість одягу для сну для дівчаток. Він повинен мати приваблюючий вид. Яскраві кольори, забавні малюнки, принти, вишивки – все це так люблять маленькі леді.

Піжама у подарунок

    Якщо Ви збираєтесь на День народження дівчинки або на любе інше свято, піжама або халатик стане чудовим пам’ятним і практичним подарунком, який ніколи не буде зайвим в її гардеробі. Оригінальні, різнокольорові, приємні на дотик, вони завжди приносять радість маленьким модницям, які навіть під час сну хочуть виглядати красиво.

  

Product added to wishlist